Jaunieši no Latvijas novadiem piedalās Konfūcija institūtu vasaras nometnē Ķīnā

22.07.2019. 13:04

22. jūlijā Latvijas Republikas vēstniecības Ķīnas Tautas Republikā pārstāvniecības vadītāja vietniece Ingūna Vīksne un vēstniecības Trešā sekretāre Angelīna Maksimova piedalījās Konfūcija institūtu organizētajā Centrāleiropas un Austrumeiropas (CAE) valstu studentu vasaras nometnes svinīgajā atklāšanas ceremonijā Pekinas Svešvalodu universitātē.

Katru gadu Ķīnas Konfūcija institūts organizē vasaras nometni Konfūcija institūtu studentiem no 16 Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm. Šogad šajā vasaras nometnē 41 jaunietis no dažādiem Latvijas novadiem divu nedēļu garumā padziļināti apgūst ķīniešu valodu un Ķīnas kultūru.

Informācijai

Konfūcija institūti ir bezpeļņas sabiedriskas struktūras, ko Ķīna ir nodibinājusi ārvalstīs, sadarbojoties ar vietējām institūcijām. To mērķis ir popularizēt ķīniešu valodu un Ķīnas kultūru. Konfūcija institūts Latvijā ir Latvijas Universitātes un Dienvidķīnas Pedagoģiskās universitātes (Guandžou) sadarbības projekts, kurš noris Ķīnas Tautas Republikas valdības ķīniešu valodas pārvaldes ("Haņbaņ") virsvadībā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā