Atzinības rakstu pasniegšana tautiešiem Honkongā

23.05.2019. 12:51

2019. gada 22. maijā Honkongā Latvijas Republikas vēstnieks Ķīnas Tautas Republikā Māris Selga pasniedza Vēstnieka Atzinības rakstus Aelitai G. Brīviņš un Mārim G. Martinsonam pateicībā par latviskās dzīvesziņas uzturēšanu Honkongā, atzīmējot abu tautiešu ieguldījumu ekonomikas, izglītības un kultūras sakaru veicināšanā starp Latviju un Honkongu un atbalstu latviešu diasporai.

Aelita G. Brīviņš ir latviešu asociācijas “TALKA” vadītāja un pastāvīgu ekonomikas un kultūras sakaru starp Latviju un Honkongu veicinātāja. Aelita G. Brīviņš organizē kopējus pasākumus un kopēju nacionālo svētku svinēšanu latviešu kopienai Honkongā, tādējādi stiprinot cilvēku saikni ar Latviju.

Māris G. Martinsons ir Tālo Austrumu latviešu kultūras apvienības (TALKA) līdzdibinātājs 1988. gadā. Latviešu asociācija “TALKA” ir neformāla saikne ar Latviju un jau pēdējo 30 gadu laikā ir aktīvi un pašaizliedzīgi atbalstījusi latviešu kopienu Honkongā. Kopš tās darbības uzsākšanas asociācija ir paplašinājusies, iekļaujot visus interesējošos cilvēkus no Baltijas valstīm, kas dzīvo Honkongā un tās apkārtnē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā