Kontakti

04.11.2020. 11:48

LATVIJAS PASTĀVĪGĀ PĀRSTĀVNIECĪBA EIROPAS SAVIENĪBĀ


Adrese: Avenue des Arts 23, B-1000 Brisele, Beļģija
Tālrunis: +32 (0) 2 2383 100
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersona Pārstāvniecībā saziņai ar ES institūcijās strādājošajiem: Kristīne Rigerte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Amats

Vārds, uzvārds

Kontakti

 

Vēstniece, pastāvīgā pārstāve ES Sanita Pavļuta-Deslandes

Tel.: +32 (0) 2 2383 201

COREPER II departaments

   

 

Pirmā sekretāre (Antici) Māra Šteinberga

Tel.: +32 (0) 2 2383 198 

Pirmā sekretāre (horizontālie un juridiskie jautājumi, Brexit) Vita Sliede

Tel.: +32 (0) 2 2383 135

Trešais sekretārs (horizontālie un juridiskie jautājumi, Brexit)  Arnis Lauva

Tel.: +32 (0) 2 2383 183 

Trešā sekretāre (Preses sekretāre, Antici vietniece) Tatevika Paronjana

Tel.: +32 (0) 2 2383 134
Mob.: +32 471 611 574

    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Trešā sekretāre (pastāvīgās pārstāves palīdze)

Ieva Brice

Tel.: +32 (0) 2 2383 201

Padomniece (Attiecības ar Eiropas Parlamentu, institucionālie un horizontālie jautājumi, Vispārējo lietu darba grupa)  Kristīne Rigerte

Tel.: +32 (0) 2 2383 280

Parlamentārā sadarbība

Saeimas pārstāvis

Ģirts Ostrovskis

Tel.: +32 (0) 2 2841 354

ECOFIN (t.sk. nodokļi un muita)

ECOFIN daļas vadītāja (Finanšu padomnieks)

Agnese Timofejeva

Tel.: +32 (0) 2 238 31 21

Padomniece (finanšu pakalpojumi) Jevgeņija Belokurova Tel.: +32 (0) 2 2383 266

Padomniece (ES ikgadējais un daudzgadu budžets, pašu resursi)

Baiba Jurisone

 Tel.: +32 (0) 2 2383 118

Padomniece (ES fondi, valsts atbalsta jautājumi)

Ieva Valtmane

Tel.: +32 (0) 2 2383 101

Padomniece, Latvijas Bankas pārstāve (Ekonomikas un monetārā politika, Banku savienības un Eiro monētu jautājumi)

Antra Trenko

Tel.: +32 (0) 2 2383 128

Padomnieks (tiešie nodokļi, finanšu darījumu nodoklis, grāmatvedība, revīzija, azartspēles)

Andis Kokenbergs

Tel.: +32 (0) 2 2383 169

Padomnieks (muitas jautājumi)

Larijs Martinsons

Tel.: +32 (0) 2 2383 120

Iekšlietu un tieslietu jautājumi

Padomnieks (kopējā iekšlietu koordinācija, migrācija, patvērums, vīzas, robežas)

Padomniece (iekšējā drošības, policijas sadarbība, informācijas apmaiņa un civilā aizsardzība)

Kaspars Āboliņš

 

 

Asnate Březina - Kalniņa

Tel: +32 (0) 2 2383 309

 

 

Tel: +32 (0) 2 2383 124

Padomniece (civiltiesības, komerctiesības, ES Tiesa)

Anda Smiltēna

Tel.: +32 (0) 2 2383 238

Padomniece (datu aizsardzība, intelektuālais īpašums, krimināltiesības)

Vineta Krutko

Tel.: +32 (0) 2 2383 293

Paplašināšanās un attīstības politika

Padomniece   (COWEB, COELA)  Egita Lase  Tel.: +32 (0) 2 2383 233
Trešā sekretāre (attīstības politika, CODEV, COHAFA) Dana Tjurina

Tel.: +32 (0) 2 2383 263

Ārējā tirdzniecība

Trešais sekretārs (Tirdzniecības jautājumu darba grupa, Tirdzniecības politikas komiteja, Tirdzniecības aizsardzības instrumentu komiteja)

Kaspars Stabiņš

Tel.:: +32 (0) 2 2383 117

 

 

COREPER I departaments

Vēstniece, pastāvīgās pārstāves vietniece (COREPER I)

Alise Balode

Tel.: +32 (0) 2 2383 203

Trešais sekretārs, Mertens (COREPER I koordinācija)

Salvis Draviņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 196

Pastāvīgās pārstāves vietnieces palīdze (viesnīcas)

Zane Liniņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 203

Konkurētspēja un iekšējais tirgus

Padomniece (patērētāju aizsardzība, ekonomikas politika, konkurence, tehniskā harmonizācija)

Linda Duntava

Tel.: +32 (0) 2 2383 114

Padomnieks (uzņēmējdarbība, rūpniecība, eksporta kredīts, iekšējais tirgus)

Rinalds Celmiņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 156

Enerģētikas politika

Padomniece (enerģētika, statistika, būvniecība)

Inga Iļjina

Tel.: +32 (0) 2 2383 157

Transporta un telekomunikāciju politika

Padomnieks (kuģniecība, iekšējie ūdensceļi, aviācija)

Lauris Kanderis

Tel.: +32 (0) 2 2383 132

Atašejs (telesakari, pasts, Galileo)

Zita Kanberga

Tel.: +32 (0) 2 2383 331

Atašejs (sauszemes transports) Ieva Riekstiņa

Tel. +32 (0) 2 2383 109 

Pētniecības, izglītības, jaunatnes un kultūras politika

Padomniece (pētniecības un kosmosa jautājumi)

Lauma Sīka

Tel.: +32 (0) 2 2383 168

Padomniece (kultūras un audiovizuālie jautājumi)

Anete Kurzemniece

Tel.: +32 (0) 2 2383 127

Padomniece (izglītība, jaunatne, sports) Maija Zvirbule

Tel.: +32 (0) 2 2383 307

Nodarbinātības, sociālās politikas un sabiedrības veselības politika

Padomnieks (darba tiesību, dzimumu līdztiesības, sociālās dimensijas un nodarbinātības jautājumi)

Maksims Ivanovs

Tel.: +32 (0) 2 2383 130

Padomniece (nodarbinātības, brīvās darba spēka kustības, sociālo drošības shēmu koordinēšanas, Eiropas Semestra jautājumi)

Linda Pauga

Tel.: +32 (0) 2 2383 129

Padomniece (sabiedrības veselības jautājumi)

Karina Zālīte

Tel.: +32 (0) 2 2383 138

Lauksaimniecības, pārtikas, veterinārijas, meža un zivsaimniecības politika

Padomniece (īpašā lauksaimniecības komiteja, Kopējā lauksaimniecības politika)

Dace Arāja

Tel.: +32 (0) 2 2383 140 

Padomnieks (veterinārie, augu veselības un augu aizsardzības jautājumi)

Ģirts Stenders

Tel.: +32 (0) 2 2383 142

Padomnieks (zivsaimniecība, pārtikas drošība, ĢMO, jaunās pārtikas aprite)

Ričards Derkačs

Tel.: +32 (0) 2 2383 144

Atašejs (lauku attīstība, mežsaimniecība, bioloģiskā lauksaimniecība)

 Ilze Lāce

 Tel.: +32 (0) 2 2383 187

Vides, klimata, digitālā un reģionālās attīstības politika

Padomniece (klimata, kodoldrošības jautājumi) Linda Leja

Tel: +32 (0) 2 2383 153

Padomnieks (digitālās un reģionālās attīstības politikas jautājumi)

 Padomniece (vides politikas jautājumi)

Jānis Glazkovs

 

 

Anna Popkova

Tel: +32 (0) 2 2383 151

 

 

Tel: +32 (0) 2 2383 126

 

Politiskās un drošības komitejas departaments

Vēstnieks (PSC)

Ivars Lasis

Tel.: +32 (0) 2 2383 205

Militārais pārstāvis ES

Ģenerālmajors Ivo Mogiļnijs

Tel.: +32 (0) 2707 2888

Militārā pārstāvja ES vietnieks

Pulkvežleitnants Juris Ušackis

Tel.: +32 (0) 2 2383 146

Virsnieks militārajā pārstāvniecībā ES Komandkapteinis Jānis Auce

Tel. +32 (0) 2 2383 131

Trešā sekretāre (Nicolaidis, COLAC)

Rita Zālīte

Tel.: +32 (0) 2 2383 241

PSC vēstnieka palīdze (Padomes caurlaides)

Marta Subača

Tel.: +32 (0) 2 2383 205

Padomniece (COEST) Sarmīte Danne

Tel.: +32 (0) 2 2383 216

Pirmā sekretāre (RELEX)

Vita Zivtiņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 261

Otrais sekretārs (COTRA, COAFR) Zane Bērziņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 262

Otrā sekretāre (Ma/Ma, MOG)

Ilze Zelgalve

Tel.: +32 (0)2 2383 207

Otrā sekretāre (CivCom)

Linda Krūmiņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 241

Trešā sekretāre (COASI)

 Padomniece (kiberdrošības jautājumi)

Ilze Jankava

 

Anita Rjaščenko-Šaraka

Tel.:+32 (0)2 2383 282

 

Tel.:+32 (0)2 2383 283

Padomnieks (Pārstāvis Starptautiskā organizācijā ES jautājumos) Edgars Kiukucāns

Tel.: + 32 (0) 2 2383 110

Pārstāvis sadarbībai ar Eiropas Aizsardzības aģentūru Jevgēnijs Rjaščenko-Šaraks Tel.: +32 (0) 2 2383 217
 

Administratīvais departaments

Administratīvā departamenta direktors

Andris Budļevskis

Tel.: +32 (0) 2 2383 210

Finanšu un personāla jautājumi

Vecākais grāmatvedis

Natālija Sokolovskaja

Tel.: +32 (0) 2 2383 143

Loģistikas jautājumi

Mājas pārvaldnieks

Aigars Bērziņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 113

Dokumentu aprite un IT atbalsts

Otrā sekretāre Evita Pavlova Tel.: +32 (0) 2 2383 219
Vecākā referente Anda Dripe

Tel.:+32 (0) 2 2383 208 

Vecākā referente (lietvedība)

Madara Stikute

Tel.: +32 (0) 2 2383 224

Vecākā referente (lietvedība)

Rigonda Draviņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 222

IT sistēmu uzturētājs

Ģirts Skaistkalns

Tel: +32 (0) 2 2383 228

IT sistēmu uzturētājs Normunds Mičulis Tel: +32 (0) 2 2383 111