Informācija par gatavošanās iespējām EPSO testiem

08.06.2018. 08:34

21. jūnijā plkst. 18.30 Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības ES telpās tiek rīkotas konsultācijas par sagatavošanos Eiropas Savienības Personāla atlases biroja (EPSO) rīkotajiem atklātajiem konkursiem. Interesentus konsultēs eksperts Uldis Šalajevs. Pieteikšanās līdz 19. jūnijam, sūtot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

28. un 29. jūnijā Rīgā ir iespēja apmeklēt divu dienu semināru franču valodā par sagatavošanos Eiropas Savienības Personāla atlases biroja (EPSO) rīkotajiem atklātajiem konkursiem. Semināru rīko Valsts administrācijas skola (VAS) un Francijas nacionālās administrācijas skola (ENA) sadarbībā ar Starptautisko Frankofonijas organizāciju (SFO). Seminārs ir bez maksas. Sīkāka informācija: http://www.vas.gov.lv/lv/jaunumi?203 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ES
Adrese: Avenue des Arts 23, 1000 Brussels, Belgium
Tālrunis +32 (0) 2 2383 100
Fakss +32 (0) 2 2383 250
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.am.gov.lv/brussels

icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā