Briselē Latvijas neatkarības dienas svinības atzīmē ar izstādes atklāšanu

16.11.2016. 12:37

15. novembrī Latvijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā notika pieņemšana par godu Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 98.gadadienai. Svētku pieņemšanas ietvaros notika arī Andra Vītoliņa un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu gleznu izstādes “Place Oddity” atklāšana.

Pasākumā uzrunu klātesošajiem teica ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, novēlot izturību arī turpmāk, sekmīgi pārstāvot Latviju, kā arī pastāvīgā pārstāve Eiropas Savienībā Sanita Pavļuta-Deslandes, kura aicināja Beļģijas un Luksemburgas latviešus uz ciešu sadarbību arī nākotnē, lai kopīgi turpinātu stiprināt Latvijas redzamību Eiropā un Briselē un Luksemburgā strādājošo tautiešu saikni ar Latviju.

Neatkarības dienas svinību noskaņā pastāvīgajā pārstāvniecība tika atklāta LMA pasniedzēja, gleznotāja Andra Vītoliņa un viņa studentu - Ellas Mežules, Anša Rozentāla, Martas Veinbergas, Dāvja Ozola, Dārtas Lotes Bērziņas, Alises Bēržvades un Sabīnes Verneres darbu izstāde.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ES
Adrese: Avenue des Arts 23, 1000 Brussels, Belgium
Tālrunis +32 (0) 2 2383 100
Fakss +32 (0) 2 2383 250
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.am.gov.lv/brussels

icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā