Pastāvīgā pārstāve ES ar Latvijas Universitātes studentiem pārrunā aktuālos ES jautājumus

22.04.2016. 18:46

22. aprīlī Latvijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā ES viesojās Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes studenti, kas Briselē ieradušies mācību braucienā, lai iepazītos ar institūciju, politiķu un diplomātu darbu. Par Pastāvīgās pārstāvniecības darbu studentus informēja pastāvīgā pārstāve Sanita Pavļuta-Deslandes, skaidrojot pārstāvniecības lomu ar ES jautājumiem saistīto lēmumu pieņemšanas procesā un Latvijas interešu aizstāvībā ES Padomes ikdienas darbā.

Vēstniece iepazīstināja ar aktuālākajiem ES dienaskārtības jautājumiem, tostarp aktualitātēm migrācijas, drošības, transporta un enerģētikas politikas jomās, un skaidroja, kādas intereses un bažas šajos jautājumos ir Latvijai. Tikšanās bija arī iespēja diskutēt par studentus visvairāk interesējošajiem jautājumiem – tika apspriesti migrācijas krīzes izaicinājumi, sadarbība ar migrācijas izcelsmes valstīm, radikalizācijas cēloņi, integrācijas politika un sadarbība drošības jautājumos ES dalībvalstīs.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ES
Adrese: Avenue des Arts 23, 1000 Brussels, Belgium
Tālrunis +32 (0) 2 2383 100
Fakss +32 (0) 2 2383 250
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.am.gov.lv/brussels

icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā