Prezidentūras komanda piedalās Briseles 20 kilometru skrējienā

31.05.2015. 23:48

31.maijā  Latvijas prezidentūras ES Padomē komanda piedalījās ikgadējā Briseles 20 kilometru skrējienā. Komandā pavisam startēja 46 dalībnieki, puse no tiem bija Latvijas pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienībā  darbinieki.

Dalībai prezidentūras komandā varēja pieteikties visi latvieši, kas dzīvo Briselē.  Neskatoties uz lielo darba apjomu prezidentūras laikā, arī 23 Latvijas pastāvīgās pārstāvniecības darbinieki spēja izbrīvēt laiku, lai sagatavotos skrējienam.

Viens no pārstāvniecības ātrākajiem skrējējiem, Andžejs Viļumsons pieveica 20 kilometru distanci 1 stundā un 35 minūtēs. „Pirms šīm sacensībām skrēju divas reizes nedēļā, bet ne gluži, lai tām gatavotos. Pēc garām sanāksmēm un bērnu nolikšanas gulēt, skriešana ir tas, kas palīdz arī man atbrīvoties no stresa,” stāstīja Andžejs Viļumsons.

Savukārt Zane Vāgnere skrējienu uztvēra kā lielisku kopā būšanas un komandas gara stiprināšanas iespēju prezidentūrā iesaistītajiem. „Galvenais rezultāts ir pati piedalīšanās, kas ietver komandas krekliņa uzvilkšanu, būt plecu pie pleca ar kolēģiem un just, ka tāpat kā visus šos pēdējos mēnešus prezidentūrā – mēs skrienam kopā un uzmundrinām viens otru. Es priecājos, ka skaisto prezidentūras noslēguma mēnesi varam uzsākt, taisot kopīgus selfijus un kopīgā piknikā pēc skrējiena.”

Briseles 20 kilometru skrējiens šogad notika 36. reizi. Katru gadu tas pulcē ap 40 000 dalībnieku, kuri pārstāv vairāk kā 120 tautības. To organizē Briseles pilsētas pašvaldība, lai popularizētu pilsētas tēlu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ES
Adrese: Avenue des Arts 23, 1000 Brussels, Belgium
Tālrunis +32 (0) 2 2383 100
Fakss +32 (0) 2 2383 250
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.am.gov.lv/brussels

icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā