Latvijas vēstniece Beļģijā rīko tikšanos ar Beļģijas Federālās valdības premjerministra vietnieku un iekšlietu ministru Janu Jambonu

24.02.2015. 22:19

24. februārī Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce-Līcīte Briselē rīkoja Eiropas Savienības dalībvalstu un kandidātvalstu vēstnieku tikšanos ar Beļģijas Federālās valdības premjerministra vietnieku un iekšlietu ministru Janu Jambonu (Jan Jambon).

Tikšanās laikā vēstniece atzinīgi novērtēja ministra J. Jambona darbu un Beļģijas panākumus cīņā ar terorismu un radikalizācijas novēršanu. J. Jambons informēja par Beļģijas ekonomisko un sociālo politiku, minot ekonomisko izaugsmi kā galveno valdības mērķi. Ministrs arī informēja par iekšējās drošības situāciju un detalizēti iepazīstināja ar valdības izvirzītajiem pretterorisma cīņas pasākumiem.

Diskusijas laikā klātesošie pārrunāja ES aktualitātes, kas galvenokārt skar terorisma un radikalizācijas novēršanas jautājumus. Vēstnieki interesējās par Beļģijas darbu pie terorisma novēršanas preventīvajiem pasākumiem. Īpaša uzmanība tika veltīta Eiropas valstu drošības iestāžu sadarbības lomai pretterorisma cīņā, piemēram, uzsverot efektīvākas informācijas apmaiņas nozīmību.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ES
Adrese: Avenue des Arts 23, 1000 Brussels, Belgium
Tālrunis +32 (0) 2 2383 100
Fakss +32 (0) 2 2383 250
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.am.gov.lv/brussels

icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā