2012. gada Nobela Miera prēmija ir arī Tava – nāc un saņem!

14.11.2012. 17:24

Apsveicam!

Vai Tu zināji, ka esi kļuvis par prestižās Nobela miera prēmijas laureātu? Šogad prēmija tika piešķirta Eiropas Savienībai un tās 500 miljoniem iedzīvotāju, jo mums ir izdevies panākt, ka Eiropa no karu plosīta kontinenta ir kļuvusi par kontinentu, kurā valda miers. Prēmija tiks pasniegta Norvēģijas galvaspilsētā Oslo 2012. gada 10. decembrī. 

ES vadītājiem prēmijas saņemšanā pievienosies četri Eiropas jaunieši – varbūt viens no viņiem būsi Tu?

Vai Tu to vēlies? 

Vai esi 8 līdz 24 gadus vecs? Vai esi kādas ES dalībvalsts vai ES kandidātvalsts pilsonis vai pilsonis valstī, kas pievienojas ES? 

Tad pastāsti mums – ko Tev nozīmē miers Eiropā?

Ķeries pie zīmuļiem un papīra – vai sēdies pie datora – un līdz 2012. gada 25. novembrim atsūti mums savu zīmējumu (ja Tev ir 8–12 gadi) vai īsu – līdz 120 rakstzīmes – tekstu (ja tev ir 13–24 gadi).

ES partneris šajā projektā – Eiropas Jaunatnes forums – atlasīs 16 labākos darbus katrā vecuma grupā (8–12, 13–17 un 18–24), un žūrija pēc tam noteiks trīs uzvarētājus (pa vienam katrā vecuma grupā).

Tie 16 labākie darbi, kurus noteiks 18–24 gadus veco dalībnieku grupā, tiks ievietoti arī Facebook vietnē, kur par tiem būs iespējams balsot. Dalībnieks, kurš saņems visvairāk balsu, tiks uzaicināts pievienoties braucienam uz Oslo. Un vēl šis konkursa dalībnieks – kā arī deviņu nākamo labāko darbu autori – tiks uzaicināti uz svinīgu pasākumu, kas saistībā ar Nobela prēmijas iegūšanu 12. decembrī tiks rīkots Strasbūrā!

Tu vari būt to četru veiksmīgo Eiropas jauniešu vidū, kuri brauks uz Oslo un iegūs neaizmirstamo pieredzi, ko sniedz piedalīšanās Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijā.

Lai piedalītos konkursā, izlasi konkursa noteikumus un aizpildi pieteikuma anketu.