Brisele svin Latvijas Republikas proklamēšanas 93. gadadienu

17.11.2011. 18:59

17. novembrī  Briselē laikmetīgās mākslas centrā „Wiels” Latvijas pastāvīgā pārstāve ES, vēstniece Ilze Juhansone, Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš un Latvijas vēstniece Beļģijā un Luksemburgā Lelde Līce-Līcīte ir aicinājuši diplomātiskā korpusa pārstāvjus, ES un NATO amatpersonas, nozīmīgus sadarbības partnerus, Beļģijas valsts un akadēmisko aprindu pārstāvjus, kā arī  ES un NATO strādājošos latviešu ekspertus un Beļģijas latviešu kopienas pārstāvjus, lai kopīgi svinētu Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienu.

Pieņemšanā viesi tiks iepazīstināti ar latviešu šefpavāra Laura Aleksejeva kreatīvo skatījumu uz latviešu virtuves tradīcijām. Viesiem būs iespēja redzēt Latviju Aigas, Aldas, Andreja, Ivara, Jāņa, Kristīnes un Valta  - Latvijas diplomātu un foto entuziastu, acīm un baudīt saksofonista Arta Gāgas un ģitārista Artūra Kutepova džeza improvizācijas.   

Savukārt Beļģijas latviešu biedrība 18.novembrī ar Latvijas vēstniecības un Latvijas Pārstāvniecības ES atbalstu 18.novembrī pulcinās Beļģijā dzīvojos latviešus uz „Mazās kavalērijas” koncertu, lai svinētu gadadienu.  Ar svētku uzrunu viesus sveiks  Latvijas vēstniece Beļģijā un Luksemburgā Lelde Līce-Līcīte.