Jāņi digitalizācijas zīmē: Hamburgā tiekas Latvijas un Vācijas IKT uzņēmumi

19.06.2019. 19:21
Jāņi digitalizācijas zīmē: Hamburgā tiekas Latvijas un Vācijas IKT uzņēmumi

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa 19.jūnijā apmeklēja Hamburgu, lai piedalītos digitalizācijai un ekonomiskajai sadarbībai veltītos Jāņu pasākumos, kurus rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Hamburgas digitālais klasteris Hamburg@Work.

“Digitalizācija, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) ir jomas, kas vienlīdz svarīgas gan Latvijai, gan Vācijai, gan visai Eiropas Savienībai, lai saglabātu konkurētspēju globalizētajā digitālajā tirgū,” uzrunājot viesus, uzsvēra vēstniece Skujiņa. Vēstniece pauda gandarījumu, ka Latvijas eksports uz Vāciju pagājušogad visstraujāk pieaudzis tieši informācijas tehnoloģiju sektorā, piebilstot, ka tas nav pārsteigums, jo Latvija jau vairākus gadus ir starp līderēm Eiropā digitalizācijas un interneta infrastruktūras jomās.

Pasākums tika rīkots Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un Hamburgas digitālā klastera sadarbības memoranda ietvaros, kas tika noslēgts š.g. februārī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa valsts vizītes laikā.

Latviju Hamburgā pārstāvēja tādi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumi kā SWH Sets, Mobilly TX, Squalio, Datakom, TILDE, DZC, Data Security Solutions, Latvian IT Cluster. Latvijas pārstāvjiem bija iespēja prezentēt sevi Hamburgas un Ziemeļvācijas vadošajiem uzņēmumiem un tikties ar tiem B2B (business-to-bussiness) formātā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā