Raimonds Bergmanis Minskā stiprina starpparlamentāro sadarbību

09.10.2019. 17:14

2019. gada 7.-9. oktobrī Minsku apmeklēja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas priekšsēdētājs, bijušais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Vizītes ietvaros 8. oktobrī Raimonds Bergmanis tikās ar Baltkrievijas parlamenta deputātu grupu, ko vadīja Baltkrievijas Nacionālās sapulces Pārstāvju palātas Nacionālās drošības komisijas vadītājs Valentīns Mihņēvičs un Baltkrievijas Nacionālās sapulces Republikas padomes Reģionālās politikas un vietējās pašpārvaldes pastāvīgās komisijas vadītāja vietniece Svetlana Gerasimoviča, lai pārrunātu divpusējās sadarbības stiprināšanu, t.sk., drošības, iekšlietu un sporta jomā.

No 7.- 8. oktobra Raimonds Bergmanis apmeklēja arī Minskas drošības konferenci “Minskas dialogs”, kura otro gadu Baltkrievijas galvaspilsētā pulcē drošības ekspertus, lai pārrunātus reģionālos un Eiropas drošības jautājumus.

Minskas dialoga laikā R.Bergmanis tikās ar Baltkrievijas Aizsardzības ministru Andreju Ravkovu un pārrunāja Latvijas un Baltkrievijas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā