Vēstniecībā Vīnē ar spožiem priekšnesumiem Latviešu bērnu skoliņa noslēdz kārtējo mācību gadu

17.06.2019. 14:12

15. jūnijā Latvijas vēstniecībā Austrijā kārtējo mācību gadu noslēdza Vīnes Latviešu bērnu skoliņas skolēni. Pasākumu bagātināja bērnu priekšnesumi - latviešu dziesmas, dejas un pat pašsacerēti skaņdarbi.

Vēstniecības vadītājas vietniece Elīna Borhersa apsveica skolēnus ar veiksmīgu semestra noslēgumu, novēlēja ar jauniem spēkiem turpināt mācības septembrī, kā arī pateicās bērnu vecākiem un pasniedzējām par lielo personīgo ieguldījumu latviešu valodas un kultūras stiprināšanā. Vīnes Latviešu bērnu skoliņas vadītāja Ieva Pūpola pasniedza mazajiem censoņiem atzinības rakstus par sekmīgu mācību semestra aizvadīšanu.

Sirsnīgus pārsteigumus pasākuma viesiem bija sarūpējis Vīnes Latviešu bērnu ansamblis Indras Gutānes – Siener vadībā. Bērni uzstājās gan individuāli, gan lielākās grupās, parādot savus spožos muzicēšanas un dejošanas talantus, tostarp atskaņojot pašsacerētus skaņdarbus.

Latviešu bērnu skoliņa Vīnē darbojas kopš 2008. gada. Šobrīd tajā latviešu valodu un kultūru apgūst 35 bērni trijās vecuma grupās. Skoliņā darbojas piecas brīvprātīgās pasniedzējas – Ieva Pūpola, Anna Kalve, Signe Lembahere, Ieva Liepiņa un Indra Gutāne – Siener.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Austrijā
Adrese: Stefan Esders Platz 4, A-1190, Vīne, Austrija.
Telefons: +43 1 403 31 12
Fakss: +43 1 403 31 12 27
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā