Latvijas konsulāta Vitebskā vadītājs Uģis Skuja atklāj jaunās vīzu centra Pony Express telpas

21.06.2019. 14:15

2019. gada 21.jūnijā Latvijas konsulāta Vitebskā vadītājs Uģis Skuja atklāja ārpakalpojuma sniedzēja Pony Express vīzu centra Vitebskā jaunās telpas Moskovskiy prospektā 11/1, kas  nodrošinās plašākas iespējas vīzu pieteikumu iesniegšanai un ērtākai to noformēšanai.

U.Skuja pozitīvi novērtēja konsulāta un vīzu centra līdzšinējo sadarbību. Konsuls uzteica apmeklētāju apkalpošanas augsto kvalitāti neskatoties uz to, ka Šengenas vīzu pieprasītāju skaits ik gadus pieaug, īpaši kopš 2017.gada 1.jūnija, kad stājās spēkā grozījumi Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Lietuvas Republikas Ārlietu ministrijas līgumā par vīzu pārstāvību un konsulāts Vitebskā sāka izsniegt Vitebskas apgabala iedzīvotājiem Šengenas vīzas Lietuvas vārdā.

Jauno telpu atklāšanā piedalījās Pony Express Baltkrievijā direktors Konstantīns Titovs un Minskas vīzu centra vadītāja Jūlija Rudjko, tūrisma firmu, apdrošināšanas kompāniju un masu mediju pārstāvji.

Konsulāts Vitebskā sadarbību ar vīzu centru uzsāka 2015. gada 2. februārī. Vīzu centrs pieņem dokumentus Šengenas vīzām uz Latviju, Lietuvu, Igauniju, Franciju, Nīderlandi, Poliju, Slovēniju un Austriju. Iesniedzot dokumentus Šengenas vīzas saņemšanai Pony Express birojā, vīzu pieprasītājiem ietaupās laiks salīdzinājumā ar pieteikumu iesniegšanu konsulātā.

Pony Express vīzu centri sekmīgi sadarbojas ar Latvijas vēstniecībām Baltkrievijas Republikā Minskā, Krievijas Federācijā Maskavā un Sanktpēterburgā, kā arī Ukrainā un Kazahstānā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā