Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstuli Latvijas vēstniecei Kazahstānā Irinai Mangulei

01.12.2020. 13:07

2020. gada 1. decembrī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Kazahstānas Republikā Irinai Mangulei.

Darba gaitas Ārlietu ministrijā I. Mangule sāka 1995. gadā. Karjeras laikā vēstniece strādājusi dažādos amatos, tostarp bijusi Starptautisko līgumu nodaļas vadītāja, Latvijas vēstniecības Kanādā pirmā sekretāre, Juridiskā departamenta direktore, ģenerālkonsule Sanktpēterburgā, Pirmā divpusējo attiecību departamenta direktore, kā arī pildījusi Latvijas–Baltkrievijas un Latvijas-Krievijas demarkācijas komisiju līdzpriekšsēdētājas pienākumus.

Par izcilu darbu I. Mangule ir apbalvota ar III šķiras Atzinības Krustu, Ministru kabineta Atzinības rakstu un Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu.

I. Mangule absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot jurista kvalifikāciju. Vēstniece pārvalda angļu un krievu valodu.

I. Mangule amatā nomaina Juriju Pogrebņaku, kurš pārstāvēja Latvijas intereses  Kazahstānā kopš 2015. gada.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā