Akreditācijas vēstuli saņem jaunais Latvijas vēstnieks Spānijā Māris Klišāns

28.09.2020. 12:08

2020. gada 28. septembrī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Spānijas Karalistē Mārim Klišānam.

M. Klišāns darba gaitas Ārlietu ministrijā uzsāka 1992. gadā. Viņš vadīja Informācijas un preses departamentu, Starptautisko organizāciju un humanitāro jautājumu departamentu, pildījis speciālo uzdevumu vēstnieka pienākumus Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas direkcijā un Eiropas departamentā. Bijis Latvijas Republikas pastāvīgais pārstāvis Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijā, vēstnieks Norvēģijā, Nīderlandē un Grieķijā, kā arī nerezidējošais vēstnieks Islandē, Kiprā un Serbijā.

Vēstnieks apbalvots ar Nīderlandes Karalistes Orānijas–Nasavas ordeni. 2019. gadā viņam piešķirts Ārlietu ministrijas Atzinības raksts.

Māris Klišāns amatā nomaina Argitu Daudzi, kura pārstāvēja Latvijas intereses Spānijā kopš 2016. gada.

Latvijai un Spānijai ir izveidojušās draudzīgas attiecības un regulārs divpusējais politiskais dialogs. Abas valstis aktīvi sadarbojas ES, NATO un citās starptautiskajās organizācijās. 2021. gadā tiks atzīmēta Latvijas un Spānijas diplomātisko attiecību simtgade.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā