Notikusi telefonsaruna starp Latvijas un Apvienoto Arābu Emirātu ārlietu ministriem

23.09.2020. 18:21

2020. gada 23. septembrī Latvijas ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam notika telefonsaruna ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) ārlietu un starptautiskās sadarbības ministru šeihu Abdullāhu Binzājidu Āl Nahjānu (Sheikh Abdullah bin Zayed Al Nahjan), lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības, tostarp AAE attiecību normalizāciju ar Izraēlu un situāciju ar pandēmijas Covid-19 izplatības ierobežošanu reģionā.

Sarunas laikā E.Rinkēvičs apsveica AAE ārlietu ministru ar abu valstu diplomātisko attiecību 25. gadskārtu, kas apritēja šā gada 18. septembrī un vērsa uzmanību, ka starp Latviju un AAE pastāv aktīvs divpusējais dialogs, tostarp augsta līmeņa vizītes un sadarbība starptautiskajās organizācijās, kā arī tiek paplašināta līgumtiesiskā bāze. Tāpat Latvijas ārlietu ministrs pauda gandarījumu par nesen panākto vienošanos par AAE diplomātisko attiecību normalizāciju ar Izraēlu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā