Atis Lots atvadu vizītē pieņem Īrijas vēstnieku

10.08.2020. 17:19

2020. gada 10. augustā valsts sekretāra pienākumu izpildītājs Atis Lots tikās ar Īrijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Džimu Henesiju (Jim Hennessy), kurš Ārlietu ministrijā ieradās atvadu vizītē.

A. Lots augstu novērtēja vēstnieka ieguldījumu abu valstu divpusējo attiecību pilnveidošanā, kā arī pateicās par sadarbību starptautiskajās organizācijās. Tāpat viņš uzsvēra, ka Īrija Latvijai ir tuvs draugs un paraugs interešu īstenošanā Eiropas Savienībā.

Valstis saista aktīvs politiskais dialogs un cieša ekonomiskā sadarbība. Ņemot vērā lielo Latvijas valstspiederīgo skaitu Īrijā, divpusējo attiecību darbakārtībā liela nozīme ir sadarbībai ar Īrijas iestādēm jautājumos, kas attiecas uz diasporu.

Vēstnieks Džims Henesijs Latvijā tika akreditēts 2015. gada 13. oktobrī. Kadences nobeigumā viņš arī pildīja ārvalstu diplomātiskā korpusa vecākā pienākumus.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā