Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstuli Latvijas vēstniecei Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Ivitai Burmistrei

07.07.2020. 14:17

2020. gada 7. jūlijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Ivitai Burmistrei.

Darba gaitas ārlietu dienestā Ivita Burmistre uzsāka 1999. gadā. Karjeras laikā viņa vadījusi Ārlietu ministrijas Starptautiskās tirdzniecības un investīciju nodaļu, Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamentu, kā arī Ekonomisko attiecību, tirdzniecības un attīstības sadarbības direkciju. I. Burmistre  strādājusi arī Latvijas vēstniecībā ASV un bijusi pastāvīgā pārstāvja Pasaules Tirdzniecības organizācijā vietniece Latvijas Republikas pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO Ženēvā. Kopš 2016. gada viņa ir Latvijas Republikas vēstniece Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) un UNESCO.

Ieguvusi maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē.

Vēstniece amatā nomaina Baibu Braži, kura kopš 2016. gada pārstāvēja Latvijas intereses Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā