Darba vizītē Latvijā ierodas Ungārijas ārlietu un tirdzniecības lietu ministrs

07.01.2020. 16:54

2020. gada 10. janvārī darba vizītē Latvijā uzturēsies Ungārijas ārlietu un tirdzniecības lietu ministrs Pēters Sijjārto (Peter Szijjarto).

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sarunā ar Ungārijas kolēģi apspriedīs divpusējo sadarbību, drošības politiku, kaimiņvalstu attiecības un Eiropas Savienības dienaskārtības aktuālos jautājumus. Plānots parakstīt atjaunoto Latvijas Ārlietu ministrijas un Ungārijas Ārlietu un tirdzniecības ministrijas Saprašanās memorandu par sadarbību (Memorandum of Understanding on Enhanced Coperation between the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Latvia and the Ministry of Foreign Affairs and Trade of Hungary).

Vizītes laikā Ungārijas ārlietu un tirdzniecības lietu ministrs tiksies arī ar ekonomikas ministru Ralfu Nemiro un NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktoru Jāni Sārtu.

 

Mediju ievērībai!

Pulksten 11.35 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Ungārijas ārlietu un tirdzniecības lietu ministru Pēteru Sījārto

Norises vieta: ministrijas vestibils. Foto un video iespēja

Pulksten 12.45-13.05 – ministru kopīga preses konference (valoda: latviešu–angļu). Pirms preses konferences ministri parakstīs Saprašanās memorandu par Latvijas Ārlietu ministrijas un Ungārijas Ārlietu un tirdzniecības ministrijas sadarbību  

Norises vieta: Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Foto un video iespēja.

 

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 9. janvāra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā