Parlamentārā sekretāre Dublinā tiksies ar Latvijas diasporas pārstāvjiem

05.12.2019. 17:10

2019. gada 6. un 7. decembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica uzturēsies Dublinā, kur piedalīsies ikgadējā Latvijas vēstniecības organizētajā gada noslēguma diasporas sanāksmē un apmeklēs Īrijas Ārlietu un tirdzniecības ministriju.

Latvijas vēstniecībā Īrijā parlamentārā sekretāre tiksies ar diasporas pārstāvjiem, lai informētu par aktualitātēm diasporas politikā, kā arī atbildētu uz tautiešiem interesējošiem jautājumiem.

Tikšanās laikā ar ministrijas amatpersonām, Z. Kalniņa-Lukaševica pārrunās Latvijas un Īrijas pieredzi diasporas politikā, kā arī gūs ieskatu platformas Global Irish Network darbībā. Platforma ir sadarbības formāts, kurā ir iesaistīti vairāk nekā 300 dažādu jomu profesionāļi no 40 valstīm – īru diasporas pārstāvji –, kas cieši sadarbojas ar valsts pārvaldes institūcijām, lai sniegtu vērtīgu starptautisku pieredzi un veicinātu Īrijas ekonomisko, kultūras un tūrisma vēstījumu nodošanu nozīmīgiem tirgiem.

Tāpat parlamentārā sekretāre plāno apmeklēt Īrijas un Ziemeļīrijas robežu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā