Valsts sekretārs akreditācijas vizītēs pieņem jaunos Kazahstānas un Dienvidkorejas vēstniekus

04.12.2019. 18:23

2019. gada 4. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar pirmo Latvijā rezidējošo Kazahstānas vēstnieku Timuru Primbetovu (Timur Primbetov) un pirmo Latvijā rezidējošo Dienvidkorejas vēstnieku Songdžinu Hanu (Seong-Jin Han).

Valsts sekretārs un Kazahstānas vēstnieks atzinīgi novērtēja līdzšinējo sadarbību transporta jomā un apsprieda turpmākās sadarbības iespējas Eiropas-Āzijas kravu pārvadājumu īstenošanā, kā arī aviācijas nozarē. Pastāv abpusēja interese par sadarbības attīstīšanu izglītības jomā. T. Primbetovs apliecināja gatavību strādāt, lai turpinātu Latvijas un Kazahstānas politisko dialogu, kā arī paplašinātu sadarbību ekonomikā.

Tiekoties ar Dienvidkorejas vēstnieku, Andris Pelšs pārrunāja aktuālos divpusējās un reģionālās sadarbības jautājumus, kā arī novērtēja aktīvo augsta līmeņa vizīšu apmaiņu un veiksmīgo sadarbību ekonomikā. Abu valstu interesēs ir uzņēmumu sadarbība transporta un loģistikas jomās. Kā darbības prioritāti vēstnieks atzīmēja ekonomisko attiecību stiprināšanu, vienlaikus piebilstot, ka svarīga ir arī kontaktu veicināšana politiskajā, kultūras un citās jomās.

Abi vēstnieki iesniedza akreditācijas vēstuļu kopijas Ārlietu ministrijā.

 

Foto pieejami ministrijas Flickr kontā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā