Parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Berlīnes Ārpolitikas forumā

25.11.2019. 17:26

2019. gada 25. un 26. novembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Vācijas Kērbera fonda (Körber-Stiftung) organizētajā Berlīnes Ārpolitikas forumā, kas šogad veltīts daudzpusējai sadarbībai (From Ambition to Action: Making Multilateralism Work).

Forumā augsta līmeņa dalībnieki pārrunās jautājumus, kas saistīti ar Eiropas Savienības kaimiņpolitiku, Eiropas ģeoekonomisko stāvokli, drošības izaicinājumiem, kā arī transatlantisko attiecību aktualitātēm. Foruma dalībnieku vidū ir Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss (Heiko Maas), Norvēģijas ārlietu ministre Īne Ēriksena Sēreide  (Ine Eriksen Søreide), Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs (Olaf Scholz), Īrijas finanšu ministrs Paskāls Donoho (Paschal Donohoe), kā arī vairāku citu valstu ministri, diplomāti, parlamentu deputāti, Eiropas Savienības institūciju, nevalstisko organizāciju un domnīcu pārstāvji.

Berlīnes Ārpolitikas forums ik gadu pulcē ap 250 augsta līmeņa politiķus, amatpersonas, ekspertus un žurnālistus no visas pasaules, lai diskutētu par aktuāliem izaicinājumiem Vācijas un Eiropas ārpolitikas dienaskārtībā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā