Atis Lots akreditācijas vizītē pieņem jauno Rumānijas vēstnieku

20.11.2019. 16:43

2019. gada 20. novembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītājs Atis Lots tikās ar Rumānijas vēstnieku Kosminu Džordži Dinesku (Cosmin George Dinescu), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē.

Tikšanās laikā A. Lots izteica gandarījumu par Latvijas un Rumānijas draudzīgo politisko dialogu un labo sadarbību starptautiskā līmenī. Amatpersonas bija vienisprātis par nepieciešamību stiprināt divpusējās ekonomiskās attiecības un attīstīt kontaktus starp abu valstu uzņēmumiem, kā arī veicināt sadarbību kultūras jomā.

Puses apsprieda valstu līdzīgās pozīcijas aktuālajos drošības politikas un Eiropas Savienības (ES) jautājumos, īpaši izceļot atbalstu ES paplašināšanās politikai. Tāpat amatpersonas uzsvēra gatavību stiprināt sadarbību starptautiskajās organizācijās, tostarp ES un NATO.

Vēstnieks Ārlietu ministrijā iesniedza akreditācijas vēstules kopiju. Akreditācijas ceremonija pie Valsts prezidenta Egila Levita notiek šā gada 20. novembrī.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā