Latvijas vēstniece pie Svētā Krēsla Veronika Erte ierodas atvadu vizītē pie pāvesta Franciska

14.11.2019. 10:23

Latvijas vēstniece pie Svētā Krēsla Veronika Erte bija ieradusies Vatikānā atvadu vizītē sakarā ar kadences noslēgumu.

Vēstnieces V. Ertes tikšanās ar pāvestu Francisku notika 2019. gada 6. novembrī Vispārējās audiences laikā. 7. un 8. novembrī vēstniecei bija atvadu tikšanās ar Svētā Krēsla Valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu (Pietro Parolin), Valsts sekretāra vietnieku arhibīskapu Edgaru Penju Parru (Edgar Peña Parra), sekretāru attiecībām ar valstīm (ārlietu ministru) arhibīskapu Polu Ričardu Galageru (Paul Richard Gallagher), Protokola vadītāju monsinjoru Džozefu Mērfiju (Joseph Murphy) un monsinjoru Danielu Paho (Daniel Pacho).

Šā gada 4. novembrī notika vēstnieces tikšanās ar Cilvēka integrālas attīstības dikastērija prefektu kardinālu Pīteru Turksonu (Peter Kodwo Appiah Turkson).

Pāvests Francisks un Svētā Krēsla amatpersonas pateicās vēstniecei Veronikai Ertei par paveikto darbu, stiprinot Latvijas un Svētā Krēsla attiecības. Tikšanās laikā puses augsti novērtēja aktīvo sadarbību un izcilās divpusējās attiecības. V. Erte pateicās par lielisko sadarbību, īpaši par pāvesta Franciska apustulisko vizīti Latvijā 2018. gada 24. septembrī.

 

Informācijai

Veronikas Ertes akreditācija pie Svētā Krēsla notika 2015. gada 17. decembrī. No 2017. gada septembra vēstniece rezidē Vīnē, Austrijas Republikā. 

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā