Valsts sekretārs akreditācijas vizītē pieņem jauno ASV vēstnieku Latvijā

05.11.2019. 08:52

2019. gada 4. novembrī valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar jauno Amerikas Savienoto Valstu (ASV) vēstnieku Džonu Kārvailu (John Carwile), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē.

Sarunā A. Pelšs augstu novērtēja Latvijas un ASV attiecību stratēģisko raksturu. Valsts sekretārs uzsvēra, ka ASV sniegtais atbalsts ir būtiski sekmējis Latvijas aizsardzības spēju celšanu. Latvija ir ieinteresēta turpmākā sadarbības veicināšanā ar ASV drošības un aizsardzības jomā. 

Dž. Kārvails norādīja, ka ASV administrācijas un Kongresa vērtējumā Latvija ir ciešs un uzticams sadarbības partneris. Vēstnieks apliecināja gatavību arī turpmāk sekmēt ASV un Latvijas politisko dialogu, stiprināt sadarbību drošības jomā un meklēt jaunas iespējas ekonomiskās sadarbības attīstīšanai.

ASV vēstnieks Ārlietu ministrijā ir iesniedzis akreditācijas vēstules kopiju. Akreditācijas ceremonija pie Valsts prezidenta Egila Levita plānota 5. novembrī.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā