Armēnijas ārlietu ministrs oficiālā vizītē apmeklēs Latviju

16.09.2019. 16:05

2019. gada 18. septembrī Edgars Rinkēvičs tiksies ar Armēnijas ārlietu ministru Zohrabu Mnatsakanjanu (Zohrab Mnatsakanyan), kurš 17. un 18. septembrī Latvijā uzturēsies oficiālā vizītē. Ministri plāno pārrunāt aktuālos jautājumus divpusējās attiecībās, Eiropas Savienības un Armēnijas sadarbību, kā arī reģionālās aktualitātes.

Vizītes laikā Armēnijas ārlietu ministrs tiksies ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci un Saeimas deputātu grupu sadarbībai ar Armēniju.

 

Mediju ievērībai 18. septembrī!

- Ārlietu ministrijā (K. Valdemāra ielā 3):

plkst. 11.00 - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Armēnijas ārlietu ministru Zohrabu Mnatsakanjanu. Foto un video iespēja ministrijas foajē.

plkst. 12.50 -13.10 - ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). Foto un video iespēja.

- Pie Brīvības pieminekļa:

plkst. 13.20-13.30 - ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Foto un video iespēja.

- Saeimā (Jēkaba ielā 11):

plkst. 10.20 - tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (Jēkaba iela 11, Viesu zāle). Foto un video iespēja tikšanās sākumā.

Mediju pārstāvjus, kuriem nav pastāvīgās akreditācijas darbam Saeimā, tikšanās atspoguļošanai lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 67087244.

 

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā un pie Brīvības pieminekļa nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 17. septembra plkst. 12.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā