Z. Kalniņa-Lukaševica ar Somijas Eiropas lietu ministri Briselē pārrunās ES daudzgadu budžeta jautājumus

03.09.2019. 14:38

2019. gada 4. septembrī Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiksies ar Eiropas Savienības (ES) prezidējošās valsts Somijas Eiropas lietu ministri Tutti Tupurainenu (Tytti Tuppurainen), lai runātu par ES daudzgadu budžetu 2021.–2027. gadam.

Z. Kalniņa-Lukaševica uzsvērs Latvijas gatavību aktīvām un konstruktīvām sarunām, lai panāktu vienošanos par savlaicīgu budžeta pieņemšanu. Vienlaikus Latvijai ir svarīga pietiekama finansējuma novirzīšana dzīves līmeņa atšķirību mazināšanai ES valstu starpā, atbalsts lauksaimniekiem gan tiešmaksājumu izlīdzināšanai, gan lauku attīstībai, kā arī pietiekams ES finansējums “Rail Baltica” projektam.

No 2019. gada 1. jūlija Somija ir ES Padomes prezidējošā valsts. Somija ir paudusi apņemšanos strādāt intensīvi, lai līdz gada beigām sarunās par ES daudzgadu budžetu sasniegtu ievērojamu progresu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā