Pasniegtas akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam NATO Edgaram Skujam

13.08.2019. 12:30

2019. gada 13. augustā Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstules jaunajam Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Ziemeļatlantijas līguma organizācijā (NATO) Edgaram Skujam.

Darba gaitas ārlietu dienestā E. Skuja sāka 1993. gadā. Diplomātiskās karjeras laikā E.Skuja ir ieņēmis dažādus vadošus amatus Ārlietu ministrijā. E. Skuja ir bijis Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē, ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Igaunijas Republikā, Krievijas Federācijā un Austrijas Republikā, kā arī nerezidējošais vēstnieks Šveices Konfederācijā, Slovākijas Republikā un Lihtenšteinas Firstistē. Šobrīd E. Skuja ir Ārlietu ministrijas Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkcijas vadītājs.

Latvijas dalībai NATO ir neaizstājama nozīme Latvijas aizsardzības nodrošināšanā un stiprināšanā. E. Skuja uzņemsies vēstnieka pienākumus NATO nozīmīgā laikā, kad alianse turpina stiprināt kolektīvo aizsardzību, tostarp Baltijas reģionā, reaģējot uz drošības vides izmaiņām. Šobrīd sabiedrotie ir sākuši gatavošanos līderu sanāksmei Londonā šā gada 3. un 4. decembrī, kurā tiks atzīmēta alianses 70 gadu jubileja.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā