Pasniegtas akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam Baltkrievijā Einaram Semanim

01.08.2019. 11:30

2019. gada 1. augustā Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstules jaunajam Latvijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Baltkrievijas Republikā Einaram Semanim.

Darba gaitas ārlietu dienestā E. Semanis sācis 1993. gadā kā Amerikas un Austrālijas valstu nodaļas vadītājs un turpmākajā karjerā ieņēmis vairākus vadošus amatus, kā arī strādājis par padomnieku Latvijas vēstniecībās Ķīnā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

E. Semanis bijis Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Ķīnā, Somijā, Polijā, kā arī Latvijas Republikas nerezidējošais ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Rumānijā, Bulgārijā, pie Svētā Krēsla un Neatkarīgajā Militārajā un Hospitālajā Svētā Jeruzalemes Jāņa, Rodas un Maltas Ordenī. Kopš 2015. gada E. Semanis ir Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Lietuvā.

E. Semanis studējis Latvijas Universitātē, kur ieguvis maģistra grādu filozofijā un socioloģijā, un Maskavas universitātē, kur ieguvis filozofijas doktora zinātnisko grādu, kā arī papildinājis zināšanas Oslo universitātē un Londonas Ekonomikas un Politikas zinātnes skolā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā