ĀM parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētaju Fuadu Muradovu

12.06.2019. 18:18

2019. gada 12. jūnijā notika Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētāju Fuadu Muradovu. Tikšanās laikā tika pārrunātas abu valstu prioritātes attiecībā uz diasporas politiku.

Z. Kalniņa-Lukaševica iepazīstināja F. Muradovu ar Latvijas diasporas politikas pamatprincipiem, uzdevumiem un ārlietu dienesta lomu to izpildē. Akcentējot diasporas nozīmi, parlamentārā sekretāre norādīja uz lielo ietekmi, kāda diasporai bija Latvijas valstiskuma saglabāšanas veicināšanā. F. Muradovs atzina, ka arī Azerbaidžāna piešķir lielu nozīmi diasporas politikai un ir ieinteresēta apkopot citu valstu, tostarp Latvijas pieredzi šajā jomā. Azerbaidžānas pārstāvis informēja par darbu, ko viņa vadītā komiteja veic, lai pilnveidotu likumdošanu attiecībā uz Azerbaidžānas diasporu. Viņš izteica vēlmi turpmāk dalīties pieredzē par diasporas politikas īstenošanu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā