Edgars Rinkēvičs piedalīsies Baltijas Asamblejas Austrumu partnerības konferencē

29.05.2019. 13:34

2019. gada 30. un 31. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Baltijas Asamblejas konferencē Viļņā, kur uzstāsies diskusijā par tēmu “Austrumu partnerība: iespēju logs 2025.-2028. gados veidot Eiropas perspektīvu ES asociētajām partnervalstīm Polijas, Lietuvas un Latvijas prezidentūru ES Padomē laikā”.

Baltijas Asambleja katru gadu rīko konferenci, kas tiek veltīta starptautiski aktuālai tēmai. 2019. gadā tiek atzīmēta Austrumu partnerības desmitgade. Šī gada Baltijas Asamblejas konferences tēma ir veltīta Austrumu partnerības sasniegumu izvērtēšanai un nākotnei.

Konference pulcēs dalībniekus no Austrumu partnerības valstīm, ES dalībvalstu parlamentu un valdību pārstāvjus, diplomātus, kā arī pētniekus un ekspertus.

 

Informācijai

Baltijas Asambleja ir Latvijas, Igaunijas un Lietuvas parlamentu sadarbības institūcija.

2019. gadā norisinās Latvijas prezidentūra Baltijas Asamblejā. Latvijas prezidentūras prioritātes Baltijas Asamblejā ir vispusīga sadarbība drošības un aizsardzības jomā, Baltijas valstu un Eiropas starpsavienojumu stiprināšana enerģētikas, transporta un infrastruktūras jomā, kā arī reģiona izaugsmes un konkurētspējas attīstīšana.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā