Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs dosies darba vizītē uz Poliju

29.04.2019. 14:51

No 2019. gada 30. aprīļa līdz 1. maijam ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs dosies darba vizītē uz Poliju, kuras laikā plāno tiksies ar Polijas ārlietu ministru Jaceku Čaputoviču (Jacek Czaputowicz) un Polijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru ES jautājumos Konrādu Šimanski (Konrad Szymański). Tikšanās laikā ministri pārrunās abu valstu divpusējo attiecību un reģionālās sadarbības jautājumus, situāciju reģionā, kā arī apspriedīs drošības politikas un ES aktuālos jautājumus.

1. maijā E. Rinkēvičs piedalīsies Polijas premjerministra Mateuša Moravecka (Mateusz Morawiecki) rīkotajā svinīgajā sanāksmē par godu 2004. gada ES paplašināšanās 15. gadadienai, kurā norisināsies diskusijas par dalībvalstu sasniegumiem un pieredzi ES, kā arī ES nākotni un prioritātēm nākamajam institucionālajam periodam. Sanāksmē paredzēta Lietuvas, Igaunijas, Rumānijas, Čehijas, Horvātijas, Bulgārijas, Ungārijas, Maltas, Slovākijas, Kipras un Slovēnijas augstāko amatpersonu dalība premjerministru līmenī. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sanāksmē pārstāvēs Latvijas Ministru prezidentu.

Vizītes laikā ir plānotas ministra intervijas Polijas medijiem.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā