Piesakies un piedalies: Ārlietu ministrija aicina Latvijas dalības 15 gadus Eiropas Savienībā svinēt kopā!

15.04.2019. 15:13

Aicinām apmeklēt Ārlietu ministriju “Atvērto durvju” dienā 9. maijā, kad tradicionāli tiek svinēta arī Eiropas diena.

Pasākumiem Eiropas dienā īpaši aicināti pieteikties jaunieši, kas ir ieinteresēti uzzināt: kādi ir ieguvumi no Latvijas dalības Eiropas Savienībā, vēlas rast atbildes uz jautājumiem par Ārlietu dienestu un tā vēsturi, kā arī apgūt protokola un lietišķās etiķetes pielietojumu ikdienā. 10.–12. klašu skolēni aicināti pieteikties dalībai “Prāta spēlēs”. Konkursa jautājumi skars Eiropas Savienību, tās vēsturi, personības, ģeogrāfiju un Latvijas ieguvumus 15 gados ES. Erudītākā komanda saņems vērtīgas balvas.

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas un uzdot jautājumus ekspertiem par drošu ceļošanu ārpus Latvijas.

Savukārt pulksten 14.00 jaunieši laipni gaidīti piedalīties atraktīvā pasākumā “Jauniešu ceļojumu – piedzīvojumu stāsti”.

Tāpat apmeklētāji varēs apskatīt Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā līguma oriģinālu un Valkas J. Cimzes ģimnāzijas skolēnu zīmējumu izstādi.

Lai piedalītos Atvērto durvju dienas pasākumos, individuālie apmeklētāji un grupas līdz 7. maijam aicinātas sūtīt pieteikumus uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Dalībai “Prāta spēlēs” pieteikšanās līdz 23. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu https://prataspeles.lv/9maijs/

Ierodoties uz Eiropas dienu/ Atvērto durvju dienu Ārlietu ministrijā, interesentiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Mediju pārstāvji laipni aicināti būt klāt Atvērto durvju dienas pasākumos!

 

Eiropas dienas/ Atvērto durvju dienas pasākumu programma

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā