2011.gada 25.novembris – Atvērto durvju diena

02.12.2014. 19:09

25.novembris – tā ir diena, kad jebkuram būs iespēja iepazīties ar Latvijas valsts pārvaldes, tai skaitā arī ar Ārlietu ministrijas darbu. Nāc pie mums un Tev būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt atbildes no diplomātiem.

Mēs pastāstīsim par ārvalstu vizītēm un diplomātisko etiķeti, par diplomāta profesiju un starpvalstu attiecībām, par Eiropas Savienību un Vadības partnerību. Tev būs iespēja saņemt atbildes par prakses iespējām Ārlietu ministrijā, par ceļošanu uz ārvalstīm un Latvijas tēla veidošanu. Tāpat mēs plānojam ekskursiju Ārlietu ministrijas vēsturiskajā ēkā un piedāvāsim apskatīt izstādi „Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanai 20 gadu”.

Pieteikties atvērto durvju dienai var līdz 21.novembrim, bet ministrija aicina neatlikt pieteikšanās uz pēdējo dienu un izdarīt to savlaicīgi, lai labāk izplānotu pasākumus.

Pieteikšanās Sabiedrisko attiecību nodaļā

  • pa tālruni 67016447 vai
  • rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šeit var iepazīties ar plānoto pasākuma programmu

ASV vēstniecība Latvijā

Latvijas vēstniecība ASV

ASV Tēvzemes drošības departaments

ASV Valsts departaments