Medijus lidostā informēs par informatīvo akciju „Ceļo droši”

08.06.2017. 14:21

12. jūnijā starptautiskajā lidostā „Rīga” plkst. 13.00 mediju pārstāvji aicināti uz informatīvās akcijas „Ceļo droši'' atklāšanu, kuras laikā no 12. jūnija līdz 16. jūlijam tiks vērsta uzmanība drošai ceļošanai.

Par šīs vasaras īpašajiem ceļojumu galamērķiem un to, kas jāņem vērā, lai ceļojums izdotos, stāstīs Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa. Nemainīgi augstu Latvijas valstspiederīgo vidū saglabājas narkotiku kontrabanda, un akcijas laikā 26. jūnijā ir Starptautiskā pretnarkotiku diena. Tādēļ Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins vērsīs uzmanību uz narkotiku kontrabandas tendencēm un riskiem, kas draud personām, kuras izvēlas iesaistīties šādā noziedzīgā nodarījumā.

Tāpat atklāšanas pasākumā klātesošajiem būs iespēja redzēt, kā narkotiku meklēšanā iesaistās Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologs ar darba suni.

Interesentiem dalību pasākumā lūgums pieteikt līdz 9. jūnija plkst. 14.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Informācijai nepieciešams: vārds, uzvārds, personas kods, medijs, kā arī to, vai būs nepieciešama caurlaide automašīnai. Tā kā pasākums notiek lidostā un dalībai nepieciešams iziet drošības pārbaudes, ierašanās ir ne vēlāk kā plkst. 12.30, līdzi ņemot pasi vai ID karti. Pulcēšanās lidostā pie informācijas stenda.